Peletovací lis JGE 260, motor 15 kW

0040
Neohodnoceno

Peletovací lisy Green Energy osazujeme nejkvalitnějšími díly, aby vydržely velké zatížení a měly dlouhou životnost. Matrice jsou vyráběné z kvalitní oceli a upraveny kalením, které zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebování. Lze na nich zpracovávat agro materiály, krmné směsi, měkké dřevo, papír, karton. 


  • Skladem
129 990 Kč
Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
 

Peletovací lis JGE 260, motor 15 kW

Lis JGE 260 je stroj vhodný do sériové výroby. Nemusíte u něj stát několik hodin než vyrobíte 200 kg materiálu. Je vhodný pro malou dílnu, pro malé hospodářství ale také do sériové výroby i na třísměnný provoz. Velmi kvalitně a dobře zpracovává krmné směsi, slámu, seno, vojtěšku, dřevěné piliny z měkkých materiálů. Velkou předností je jeho malá váha která umožňuje jednoduché přesunutí stroje. Hodinová vydatnost je velmi rozdílná podle tvrdosti druhů materiálů a podle připraveného materiálu. 

Peletovací lisy Green Energy osazujeme nejkvalitnějšími díly, aby vydržely velké zatížení. Matrice jsou vyráběné z kvalitní oceli a upraveny kalením, které zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebování.

Hodinová vydatnost - cca 300 kg/hod

Peletovací lis má proměnnou vydatnost kterou ovlivňuje několik faktorů: velikost nadrceného materiálu, jak je materiál měkký, kolik obsahuje pojiva, jakou má vlhkost a také jak je dobře homogenizován.

 

Důležité informace před peletováním

Materiál, který má být peletován se MUSÍ VELMI DOBŘE PŘIPRAVIT! Peletovací lis má proměnnou vydatnost kterou ovlivňuje několik faktorů: velikost nadrceného materiálu, jak je materiál měkký, kolik obsahuje pojiva, jakou má vlhkost a také jak je dobře homogenizován. Pokud je dobře připraven na peletování je jeho vydatnost největší. Některé druhy materiálů se dají peletovat i bez důkladné přípravy ale dochází často k velkým potížím. Pokud nebude materiál mít odpovídající velikost, vlhkost a homogenizaci, vystavujete peletovací lis celé řadě problémů. Počítejte s tím, že budete mít nízkou hodinovou vydatnost, stroj se bude přehřívat a budou se ničit ložiska, dojde k ohnutí hřídele, ničí se válce, zrychluje se opotřebení matrice, trpí převodovka a také motor. Kvalitní přípravou materiálu se sníží tyto rizika a podstatně snížíte provozní náklady. Odpadnou vám opravy, zvedne se vydatnost stroje a tím snížíte náklady na výrobu pelet.

 

NAŠE BENEFITY:

 - všechny náhradní díly

 - záruční servis

 - po záruční servis

 - 11 let zkušeností

 - vyrobeno více než 3 500 peletovacích lisů

 - export do více než 24 zemí: Slovensko, Rakousko, Německo, Itálie, Francie, Dánsko, Polsko, Ukrajina, Litva, Rusko, Mongolsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Moldávie, Makedonie, Slovinsko, Srbsko, Chorvatsko, Řecko, Norsko, Švédsko, Japonsko, Indie

Značkové stroje Green Energy se vyznačují svojí kvalitou a variabilitou použití v praxi.