Tělo peletovacího lisu JGE 200

0048
Neohodnoceno

Tato řada TĚLO PELETOVACÍHO LISU je určena především domácím kutilům nebo firmám které mají vlastní zdroje, starší motory atd. Obsahuje kompletní tělo, litinové tělo, planetární převodovku, olej, matrici, vyhazovací talíř, hlavní hřídel, válce. Standardně dodáváme matrici 6 mm.

Peletovací lisy Green Energy osazujeme nejkvalitnějšími díly, aby vydržely velké zatížení. Matrice jsou vyráběné z kvalitní oceli a upraveny kalením, které zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebování. Lze na nich zpracovávat agro materiály, krmné směsi, měkké dřevo, papír, karton. 


  • Skladem
32 890 Kč
Kategorie: Produkty
Záruka: 2 roky
 

Peletovací lis JGE 150

Lis JGE 150 je vhodný pro domácnost, malou dílnu, pro malé hospodářství atd. Velmi kvalitně a dobře zpracovává krmné směsi, slámu, seno, vojtěšku, dřevěné piliny z měkkých materiálů. Velkou předností je jeho malá váha která umožňuje jednoduché přesunutí stroje. Hodinová vydatnost je velmi rozdílná podle tvrdosti druhů materiálů a podle připraveného materiálu.

Tato řada TĚLO PELETOVACÍHO LISU je určena především domácím kutilům nebo firmám které mají vlastní zdroje, starší motory atd. Obsahuje kompletní tělo, litinové tělo, planetární převodovku, olej, matrici, vyhazovací talíř, hlavní hřídel, válce. Standardně dodáváme matrici 6 mm.

Peletovací lisy Green Energy osazujeme nejkvalitnějšími díly, aby vydržely velké zatížení. Matrice jsou vyráběné z kvalitní oceli a upraveny kalením, které zajišťuje vysokou odolnost proti opotřebování.

Hodinová vydatnost - cca 150 kg/hod

Peletovací lis má proměnnou vydatnost kterou ovlivňuje několik faktorů: velikost nadrceného materiálu, jak je materiál měkký, kolik obsahuje pojiva, jakou má vlhkost a také jak je dobře homogenizován.

Důležité informace před peletováním

Materiál, který má být peletován se MUSÍ VELMI DOBŘE PŘIPRAVIT! Peletovací lis má proměnnou vydatnost kterou ovlivňuje několik faktorů: velikost nadrceného materiálu, jak je materiál měkký, kolik obsahuje pojiva, jakou má vlhkost a také jak je dobře homogenizován. Pokud je dobře připraven na peletování je jeho vydatnost největší. Některé druhy materiálů se dají peletovat i bez důkladné přípravy ale dochází často k velkým potížím. Pokud nebude materiál mít odpovídající velikost, vlhkost a homogenizaci, vystavujete peletovací lis celé řadě problémů. Počítejte s tím, že budete mít nízkou hodinovou vydatnost, stroj se bude přehřívat a budou se ničit ložiska, dojde k ohnutí hřídele, ničí se válce, zrychluje se opotřebení matrice, trpí převodovka a také motor. Kvalitní přípravou materiálu se sníží tyto rizika a podstatně snížíte provozní náklady. Odpadnou vám opravy, zvedne se vydatnost stroje a tím snížíte náklady na výrobu pelet.

 

Značkové stroje Green Energy se vyznačují svojí kvalitou a variabilitou použití v praxi.