Novinka

Zaškolení na peletování

140
Neohodnoceno

Odborné poradenství v oboru kterému se věnujeme již od roku 2007.


  • 48 hodin
    Můžeme doručit do: 28.6.2021
2 490 Kč
Kategorie: Produkty
 
Odborné zaškolení


Zakoupením peletovacího lisu to vše teprve začíná. Na internetu se dozvíte od různých pochybných společností že můžete peletovat hobliny bez úpravy, slámu klidně celé stébla, papír rovnou celý :):):) 

To jsou všechno neskutečné informace kterým se nedá věřit už jen z principu ale najdou se takoví kteří věří a koupí si od takových firem i stroje. Když si koupíte peletovací lis a "firma" vám nedá ani doklad nebo jen napíše že je z druhé ruky, pak se divíte že vám stroj nepracuje. Nezoufejte všechno se dá řešit jen je potřeba se dozvědět jak na to.  Pro ty z vás kteří jste již zakoupily neznačkový peletovací lis máme řešení. Přijeďte na odborné školení a naučíme Vás se strojem pracovat. Pokud to zkoušíte doma a strávili jste tím již 14 dnů tak Vás to stálo nemalé peníze ( 14 dnů x8 hod=112 hod x 97,-Kč/h. = 10.864,-Kč) Objednejte si odborné školení a již druhý den budete plynule vyrábět!

 

Při zakoupení našich strojů Vás bezplatně a odborně zaškolíme.

Naučíme Vás jak obsluhovat stroj, jeho údržbu ale také Vás naučíme zpracovávat celou řadu jiných druhů materiálů. Od krmných směsí přes piliny, hobliny, slámu, seno až po papír či koňský trus.

 

 

 


Chcete si vyrábět vlastní energii pro topení a nevíte jak na to?

Rádi by jste vyráběli vlastní krmné směsi nebo hnojivo?

Doporučíme Vám vhodné stroje, poradíme s technologií a doporučíme jak ušetřit. 

 

Předvádění v praxi

Přijeďte na osobní jednání k nám a my Vám předvedeme, jak snadno a rychle lze z Vašeho materiálu vyrábět pelety. Získáte kompletní informace o využití pilin, hoblin, biomasy, odpadů, likvidaci a peletování papíru, peletování koňského hnoje, králičího trusu atd. Předvedeme jak pracovat s materiálem, jak dovlhčit, jak míchat krmné směsi. Zavolejte a dohodněte si termín schůzky.

Značkové stroje Green Energy se vyznačují svojí kvalitou a variabilitou použití v praxi.